Нова концепція життя

Actros додає новий вимір життєвого комфорту

Високий рівень життя в дорозі

На перший погляд - і після тисячі кілометрів: новий дизайн інтер'єру з ретельно продуманою концепцією життя забезпечує максимальну релаксацію під час перерв. Більш того: він забезпечує почуття комфорту, навіть в переповнених зонах обслуговування.

Actros це новий вимір комфорту життя - тому що інтереси водіїв лежать в основі процесу розробки нових кабін: не тільки більший простір і більше місця для зберігання речей було нашою метою, але і ефективна, функціональна взаємодія обох людей. Все це доповнюється кольорами і матеріалами, які підтримують цю філософію для отримання оптимального ефекту. І тактильно і візуально. Як приклад, світла колірна схема привносить дружню атмосферу і абсолютно нове приємне відчуття простору, і, в той же час, підкреслює чіткий поділ на робочу зону і зону для відпочинку. Для того, щоб все залишалося так само приємним тривалий час, були використані тільки високоякісні матеріали, за якими легко доглядати.

Доступні в якості опції лінія виконання Home Line і лінія виконання Style Line дизайну інтер'єру підкреслюють простір і підвищують комфортність роботи і відпочинку завдяки великій кількості деталей всередині і зовні кабіни.

Практичність

Високий рівень комфорту також знаходить своє відображення у великій кількості деталей. Наприклад, розетки в стандартній комплектації в просторі для ніг другого водія і за сидінням водія, які можна використовувати для підключення додаткового електрообладнання, такого як телевізор або кавоварка. Опціонально можна встановити додаткові розетки. До деталей, що підвищують комфорт, відноситься підсвічування сходинок в стандартній комплектації, що робить доступ в автомобіль простіше і безпечніше, опціонально можна замовити комфортну підсвічування. Це м'яке, з регульованою яскравістю, синє освітлення салону має в цілому 14 світлодіодів в стелі кабіни водія, на приладовій панелі і в просторі для ніг, щоб забезпечити ефект затишку, і покращує орієнтування під час нічних зупинок або при русі вночі. Такі деталі, як додатковий відкидний столик, інтегрований в приладову панель на стороні другого водія, підвищують комфортність роботи і відпочинку для водія.

Пакети комфорту

Три різних пакета комфорту, все за адекватною ціною і доступні в заводському виконанні, дозволяють оснастити кабіну Actros багатьма розумними елементами інтер'єру для комфорту. Максимальне виконання пакету Комфорту, наприклад, включає в себе 16 елементів різного устаткування: вони включають в себе холодильник з місткістю 36 літрів, електричний люк на даху з функцією зсуву/нахилу, шторки для бічних вікон, вищезгадане комфортне підсвічування і автоматичний клімат-контроль.

* У поєднанні з кабінами з рівною підлогою