Новий вимір комфорту

Новий вимір комфорту

Неперевершена якість - починаючи з найдрібніших деталей

Actros повністю переглядає такі терміни, як свобода руху, відчуття простору і атмосфери, не оминаючи стороною повсякденну роботу водія.

Сучасне робоче місце, приваблива зона для відпочинку і, в той же час, місце для комфортного сну - кабіни Actros відповідають цим стандартам в усіх відношеннях. Це особливо вірно по відношенню до кабіни GigaSpace. Вона пропонує вражаючу можливість відчути новий вимір в далеких вантажоперевезеннях, з вражаючою висотою стелі 2130 мм*, оптимальним співвідношенням місця для зберігання і вільним простором. Actros задає орієнтири щодо розмірів кабіни, тому що варінт з шириною в 2300 мм доступний також з рівною підлогою в якості опції. Місце для зберігання речей в кабіні з шириною 2500 мм знаходиться позаду сидіння другого водія, що створює вражаючий простір між головою і вітровим склом.

Додаючи новий вимір комфорту для роботи, сну і відпочинку.

Краща ергономіка завдяки новим практичним рішенням - ось на що були спрямовані наші зусилля при створенні нового робочого місця. І те, що здається так просто, природно і комфортно в дорозі - результат цілого ряду простих, чітко підібраних компонентів, по функціональним і ергономічним критеріям. Серед них, наприклад, новий кокпіт, нові сидіння і багатофункціональне кермо. Все управління інтуїтивно зрозуміло і точно налаштоване для роботи під час руху.

Головні чинники в створенні приємної атмосфери в Actros це домашній інтер'єр з дружньою концепцією кольору, чіткий стильний дизайн і висока якість, прекрасно оброблені матеріали, які легко чистяться, плюс чіткий поділ на робочу зону і зону для відпочинку. Чудово продумана концепція обстановки і нова SoloStar концепція зокрема забезпечують максимум відпочинку під час перерв. Глибокий сон приходить завдяки новим ліжкам, в той час як різні практичні рішення дизайну інтер'єру покращують здоров'я і додають індивідуальність нового виміру комфорту кабіни.

* Між сидіннями