Подання

Ідеальна ергономіка і легкий доступ до всіх систем управління: нове робоче місце.

Комфорт і робота - для нас це не суперечливі поняття, а єдине ціле.

Відмінне самопочуття на робочому місці. Це ключова вимога для бесстрессового водіння. Це так само результат робочого місця в Actros. Робоче місце має ідеальну ергономіку, легкий доступ до всіх елементів управління, а також безліч деталей, які полегшують вашу роботу і роблять її більш ефективною.

Задоволення від роботи починається з моменту запуску двигуна, так як Actros оснащений кнопкою Старт/Стоп. Це не тільки підвищує комфорт - іммобілайзер, який встановлюється в базовій комплектації, також покращує противоугонную захист. Опціональний багатофункціональний ключ може бути використаний, як пульт дистанційного керування для безлічі інших налаштувань і функцій на відстані до 100 метрів від Actros.

Переосмислити свою свободу руху, відчуття простору і робочу обстановку.

Додаткові деталі робочого місця це кокпіт, обладнаний спеціально під водія, нова панель приладів і багатофункціональне рульове колесо з більш широким діапазоном налаштувань, ніж у попередника, вже в базовій комплектації. Всі перемикачі і відсіки для зберігання речей мають чітку компоновку і знаходяться в безпосередньому доступі водія. Автоматична трансмісія в базовій комплектації управляється важелем з правого боку рульової колонки. Завдяки новому кольоровому TFT дисплею діагоналлю 10,4 сантиметра, що підтримує високоякісну графіку і багато нових функцій, нова панель приладів - вже в базовій комплектації - дозволяє швидко і доступно, а так само якісно, відобразити будь-яку інформацію. Це інформація включає себе: дані FleetBoard EcoSupport в базовій комплектації, три комп'ютери і інформацію щодо змін для двох водіїв. Проста і інтуїтивна навігація по меню, антиблікова обробка, спрощена перевірка автомобіля перед виїздом - всі ці додаткові переваги відрізняють нову панель приладів. Ви можете замовити панель приладів з кольоровим TFT дисплеєм, діагоналлю 12,7 сантиметрів і варіантом з відео функцією, яка може показувати зображення опціональної камери заднього виду. У всіх них є одна загальна властивість: всіма необхідними функціями ви можете керувати за допомогою нового багатофункціонального рульового колеса. Воно також дозволяє приймати телефонні дзвінки, включати і вимикати системи допомоги водієві і змінювати налаштування радіо. Це вносить свій внесок у велику безпеку і зручне управління, завдяки чому робота і комфорт нероздільні поняття в Actros.

* Незалежно від нової системи телематики FleetBoard