Новий вимір вантажопідйомності

Новий вимір вантажопідйомності

Виберіть найкраще з стандартного обладнання: Actros Loader і Actros Volumer

C Actros ви можете ще більше економити в перевезеннях на далекі відстані ніж раніше. Для досягнення цієї мети навіть для перевезень особливо крихкого і об'ємного вантажу ми розробили нові Actros Loader і Actros Volumer. Ось чому спеціальна робота вимагає спеціального обладнання або, якщо точніше, спеціального транспорту.

Менша власна маса - велика вантажопідйомність

У Actros Loader всі варіанти щодо зниження власної маси були протестовані - до того моменту, поки все не стало працювати технічно ідеально. Як результат: оптимізоване корисне навантаження і вантажна платформа, одна з найбільш легких в своєму класі. З потужними і економічними двигунами Євро 6 і будь-якими варіантами кабіни не доводиться жертвувати жодним з найвищих стандартів безпеки.

Спеціаліст в перевезеннях великого об'єму

Actros Volumer дає можливість бути ще більш економічним на дорозі. Спеціально створений для перевезень вантажу великого об'єму він має точку зчеплення на висоті 900 мм і може, наприклад, відповідати високим вимогам для сідельних тягачів 4х2. На практиці це означає вантажну висоту в 3 м. На додаток до великого об'єму вантажного відділення, технологія зниження витрати палива і більший об'єм бака також вносять свій внесок в економію. Застосування кабін CompactSpace ідеально підходить для цього транспорту і є ще одні плюсом.