Огляд

Для тих, кому потрібна велика вантажопідйомність

Менше власна маса, більше вантажопідйомність - від решітки радіатора до задньої осі. Actros Loader був розроблений з урахуванням думки виробництв, яким необхідно перевозити важкі вантажі. Тому, це одна з найлегших машин для перевезення вантажів на далекі відстані. Незалежно від того тягач це або вантажна платформа, Actros має більшу вантажопідйомністю. А це підвищує рентабельність кожної поїздки.

Максимальна гнучкість

Концепція оптимізованої під важкі вантажі вантажівки не нова, але жодного разу раніше в ній не приділяли стільки уваги до деталей. Результат: незважаючи на значне збільшення у масі, через технології Євро 6, власна маса Actros Loader значно менше, ніж у Actros попереднього покоління з Євро 5. Це - заслуга значних і непомітних заходів щодо мінімізації власної маси. У вас є максимальна свобода вибору конфігурації автомобіля, а від деяких опцій ви можете відмовитися. Коротко: ви вирішуєте, чи використовувати повноцінно потенціал Actros Loader по мінімізації власної маси.

Свобода конфігурації

Тягач Actros Loader може бути обладнаний кабіною ClassicSpace, з тунелем для двигуна висотою 320 міліметрів, двигуном об'ємом 7,7 літра і потужністю 235 кіловат. Автоматична 12-ти швидкісна коробка передач Mercedes Powershift 3, а також надширокі шини на легкосплавних дисках - це частина стандартної комплектації. Опціонально Actros Loader можна оснастити обтічною кабіною StreamSpace, яка вносить свій внесок в низьке споживання палива. Опціонально доступні: двигуни з відповідністю Євро 6 об'ємом 10,7 літра з 4-ма варіантами потужності - від 240 кіловат до 315 кіловат.

Видатна безпеку

Те, що Actros Loader одна з найлегших машин для перевезення вантажів на далекі відстані ще не означає, що ви повинні відмовитися від високого рівня безпеки властивого Actros. Як і всі моделі Actros, Actros Loader можна замовити з усіма можливими системами безпеки - окремо або в складі різних опціональних пакетів безпеки і, за особливою низькою ціною. Адже ви отримаєте прибуток, тільки якщо перевезете свій товар безпечно.

* Автомобіль з бічним завантаженням зі стандартною потужністю 200 кіловат