Концепції інтер'єру

Actros доступний з лініями виконання Home Line і Style Line для інтер'єру

Концепції інтер'єру

Доступні в якості опції лінія виконання Home Line і лінія виконання Style Line дизайну інтер'єру підкреслюють простір і підвищують комфорт роботи і відпочинку завдяки великій кількості деталей всередині і зовні кабіни.

Концепція інтер'єру Style line

Приголомшлива зовнішність - опціонально доступна лінія виконання Style Line включає в себе обробку під хром, яка надає кабіні сучасної атмосфери. Від дверних ручок і окантовки вентиляційних дефлекторів до важеля на рульовій колонці. Елементи оздоблення основи приладової панелі, біле підсвічування циферблатів приладової панелі і багатофункціональне рульове колесо - все зливається в гармонійне ціле. Зовні увагу до автомобіля притягує хромована застібка на жалюзі, хромований корпус зовнішніх дзеркал і підсвічування зірки Mercedes.

Концепція інтер'єру Home Line

З лінією виконання Home Line, у Actros є ще одна можливість додати індивідуальний елемент до кабіни. На додаток до шкіряного керма зі вставками з дерева,
лінія виконання включає в себе елементи оздоблення деревом основи приладової панелі і дверних ручок. У поєднанні з кольором інтер'єру «Бежевий мигдаль», Home Line створює теплу і дуже домашню атмосферу.