Речові полиці і опції

Безліч місць для зберігання речей і варіантів зберігання. Для одного або двох водіїв - для задоволення всіх потреб.

Новий вимір речових відділень.

Якість і кількість - будь-який, хто проводить багато часу в дорозі має потреби в особистому просторі і просторі для предметів першої необхідності, які знаходяться на борту під час тривалих поїздок. Ось чому кабіни для Actros пропонують більше місця всередині, більше відсіків для зберігання і велику свободу для пересувань, ніж їх попередники. Більш того, тепер висота стелі сягає 2130 мм між сидіннями. У кабінах GigaSpace, BigSpace і StreamSpace є три великих відсіку для зберігання речей, над лобовим склом. Відсіки для зберігання з опциональнимі відкидними кришками* підсвічуються з внутрішньої сторони, оснащені протиковзким покриттям, а в разі кабіни StreamSpace, наприклад, при ширині 2300 мм, вони забезпечують приблизно 137 літрів простору для речей. Відкриті відсіки для зберігання знаходяться безпосередньо під ними, гарантуючи, що ви зможете використовувати весь простір максимально ефективно.

Багато місця для зберігання речей і варіантів зберігання

Відсіки для зберігання речей в кабінах з шириною 2500 мм пропонують більше місця і є більш зручними в порівнянні з попередньою машиною. У кабінах GigaSpace і BigSpace вони висунуті трохи вперед для більш легкого доступу на стороні водія і трохи втоплені на стороні другого водія. В кабіні GigaSpace, наприклад, вони поєднують в собі максимальну висоту стелі на стороні другого водія з вражаючим 332-літровим об'ємом відсіків для зберігання над лобовим склом. Для забезпечення кращого огляду і підвищення легкості розміщення речей, центральний відсік в кабінах GigaSpace або BigSpace може бути оснащений опціональною полицею. Опциональная відкидна кришка, яка замикається або опціональний протизламний ящик на стороні другого водія забезпечують безпечне зберігання цінностей.

На додаток до містких відсіків над лобовим склом, в основу панелі приладів вбудований ящик. Він забезпечує легкий доступ до відсіків для зберігання речей. Це стандартна комплектація для кабін з рівною підлогою. Другий нижній ящик це додаткова опція. Для кабін, з 170-мм тунелем для двигуна, опціонально доступний один ящик. Для Actros з тунелем для двигуна, доступні відкрита полиця з підстаканниками, глибокий ящик з кришкою і 25-літровий холодильник, встановлений на тунелі двигуна. Крім того, доступні додаткові опції, які надають індивідуальність і підвищують ефективність використання наявного простору всіх кабін.

Рішення по зберіганню, що відповідають всім вимогам

Всі кабіни з рівною підлогою мають два відділення для зберігання речей з підсвічуванням, які доступні зсередини і зовні кабіни, з об'ємом до 420 л. Двері зовнішніх відсіків мають розміри, які підходять для завантаження навіть великих ящиків для напоїв. В якості стандартного оснащення, одна або дві легкодоступних скриньки, об'ємом до 138 літрів інтегровані в центральну частину під ліжком. В якості опції, доступний холодильник. У поєднанні з рівною підлогою кабіни, холодильник має об'єм 36 літрів і знаходиться в безпосередньому доступі водія. У разі автомобілів з тунелем для двигуна холодильник має об'єм 26 літрів. Додаткова стійка для зберігання або додаткова сітка на задній панелі, а також сітка в області верхнього ліжка ще більш розширюють можливості для зберігання.

* Стандартне оснащення на GigaSpace