Хетчбек

Такий, як ти.

Ціна, включаючи ПДВ от 900 679 грн
Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Ціна, включаючи ПДВ от 970 841 грн
Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Ціна, включаючи ПДВ от 913 304 грн
Детальніше про моделі

Седан

Ніколи‌ ‌не‌ ‌зупиняйтеся‌ ‌на‌ ‌досягнутому.‌

Детальніше про моделі Фото і відео

Новий cедан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Новий універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Купе

Досконалості немає меж.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 204 834 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 380 966 грн
Детальніше про моделі Фото

Coupé

Грай за своїми правилами.

Ціна, включаючи ПДВ от 978 719 грн
Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Ціна, включаючи ПДВ от 2 018 206 грн
Детальніше про моделі

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Ціна, включаючи ПДВ от 1 398 660 грн
Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Ціна, включаючи ПДВ от 1 460 944 грн
Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 685 056 грн
Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Ціна, включаючи ПДВ от 1 543 957 грн
Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Ціна, включаючи ПДВ от 3 740 684 грн
Детальніше про моделі

Новий GLA

Ціна, включаючи ПДВ от 976 814 грн
Детальніше про моделі

Новий GLB

Ціна, включаючи ПДВ от 1 084 948 грн
Детальніше про моделі

SUV

Досконала міцність.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 355 361 грн
Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 535 981 грн
Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 966 706 грн
Детальніше про моделі

Coupe

Ціна, включаючи ПДВ от 2 136 833 грн
Детальніше про моделі

Новий GLS-Class

S-Class серед позашляховиків.

Ціна, включаючи ПДВ от 2 489 807 грн
Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Ціна, включаючи ПДВ от 5 127 107 грн
Детальніше про моделі

Новий S-Class Седан

Новий рівень сучасної розкоші

Ціна, включаючи ПДВ от 3 023 079 грн
Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 450 482 грн
Детальніше про моделі

Купе

Створений руками гонщиків.

Ціна, включаючи ПДВ от 4 203 665 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Родстер

Ціна, включаючи ПДВ от 4 582 954 грн
Детальніше про моделі Фото

4-Door Coupé

Життя – це перегони.

Детальніше про моделі Фото

EQC

Новий досвід водіння.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 759 610 грн
Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Ціна, включаючи ПДВ от 1 219 525 грн
Детальніше про моделі

Допоміжні системи

Допоміжні системи

Зразкова безпека з системою Mercedes-Benz Intelligent Drive.

У годину пік, під час тривалої нічної подорожі або на невідомих шляхах – ваше 4-дверне купе Mercedes-AMG GT зніме напругу за будь-якої стресової ситуації. За усім цим стоїть концепція, що робить кожну поїздку у Mercedes-Benz безпечнішою та неповторною: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Адже час, який ви проводите за кермом – це ваш час. Час для відпочинку. Час заряджання енергією. Щоб досягнення пункту призначення було не тільки безпечним, але й спокійним процесом.

Допоміжні системи та безпека

Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

Ця високорозвинена система особливо стане вам у пригоді під час руху в колоні машин або в заторі. Активний асистент із контролем безпечної дистанції DISTRONIC значною мірою полегшує водіння, автоматично регулюючи відстань до автомобіля попереду.

Якщо ви вирішили додатково встановити активну систему допомоги під час паркування і COMAND Online, активний асистент із контролем безпечної дистанції DISTRONIC надасть вам ще більше комфорту. Ваш автомобіль починатиме рух у заторі самостійно, якщо до цього він стояв не довше ніж 30 секунд.

Активний асистент екстреного гальмування

Активний асистент екстреного гальмування допоможе вам уникнути зіткнення з автомобілем, що рухається у поперечному напрямку, та наїзду на пішоходів. Він надає вам разом з застереженням про відстань та попередженням про загрозу зіткнення також посилення гальмування залежно від ситуації, якщо ви гальмуєте занадто слабко. За відсутності реакції з боку водія асистент може також застосувати автономне екстрене гальмування.

Система PRE-SAFE®

Система PRE-SAFE® використовує для вас час перед загрозою зіткнення і може при цьому скоротити наслідки, які в таких випадках виникають, та зменшити ризик травмування. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound створює звуки з динаміків і може викликати природний захисний рефлекс. Таким чином внутрішнє вухо зберігається за рахунок поглинання шуму аварії.

Активна система контролю смуги руху

У разі ненавмисного наїзду на переривчасту або суцільну лінію система попередить про це за допомогою вібрації рульового колеса. Якщо виявлення суцільної лінії або переривчастої лінії буде підтверджено, допоміжна система може також втрутитись, використавши одностороннє гальмування. Така зміна курсу допоможе уникнути аварії. У випадку, якщо ви повернете, загальмуєте або прискоритесь самостійно, система не втручатиметься. Ви як водій маєте постійний контроль над своїм автомобілем.

Система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони зменшує небезпеку аварії, особливо при зміні смуги руху, проте також коли автомобіль стоїть. Вона контролює мертву зону автомобіля і може попереджати вас оптично та акустично перед розпізнаними перешкодами. Це працює не лише впродовж руху, але й також до трьох хвилин після вимикання запалювання.

Проекційний дисплей

Найкращі перспективи для справжнього задоволення від водіння: проекційний дисплей з характерними для AMG індикаціями перетворює ваше вітрове скло у захоплюючу цифрову передню панель. Таким чином важлива інформація у вас завжди перед очима. Вся ваша увага повністю приділяється дорозі та подіям на ній.

Паркування

Паркувальний пакет із камерою заднього виду

З цим пакетом ви самостійно впораєтеся з в'їздом навіть на вузькі вільні паркувальні місця. Комфортабельно: активна система допомоги під час паркування шукає для вас місце для паркування та допомагає при в'їзді на парковку. Більше спокою завдяки камері заднього виду, з якою можна уникнути дорогих пошкоджень металу.

  • Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC з індикацією в комбінації приладів розпізнаних вільних місць, а також візуальне та акустичне попередження перед розпізнаними перешкодами.
  • Автомобіль заїжджає на вбрання паркувальне місце, або виїжджає з нього. При цьому разом з активацією акселератора та гальма з автоматичною коробкою передач також автоматично відбувається зміна положення селектора.
  • Відеокамера заднього виду в кришці багажника, захищена від бруду, для схематичного відображення інформації на мультимедійному екрані за допомогою динамічних допоміжних ліній, які зрозумілим чином відображають траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту рульового колеса.
  • Rear Cross Traffic Alert при розпізнаному транспорті, який рухається в поперечному напрямку, впродовж паркування заднім ходом може візуально та акустично попереджати, а також при потребі автоматично виконувати екстрене гальмування (лише у поєднанні з активною системою контролю мертвої зони/системою контролю мертвої зони).
  • Drive Away Assist може короткочасно знизити швидкість розгону, якщо при  вмиканні передачі на нерухомому автомобілі розпізнається перешкоду, що знаходиться на відстані менше 1 м (лише у поєднанні з автоматичною коробкою передач).
  • Ультразвукові датчики: розташовані у передньому та задньому бамперах.
  • Кнопка зі світлодіодним індикатором стану для помічника парковки PARKTRONIC, активна система допомоги під час паркування доступна лише при наявності системі допомоги при паркуванні PARKTRONIC.

Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC

Зміни стрес від вузьких місць для паркування на самостійну холоднокровність. Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC може не лише знаходити вільні місця для паркування – вона підтримає вас під час в'їзду на парковку та виїзду з неї. Вона допомагає вам з рульовим управлінням і в автомобілях з автоматичною коробкою передач, також з прискоренням, гальмуванням і перемиканням передач.

Система камер з оглядом на 360°

Зберігайте контроль: круговий огляд через систему камер з оглядом на 360° з віртуальним оглядом з перспективи пташиного польоту вражає. Завдяки інтелектуальному мережевому з'єднанню 4 камер ви можете бачити на мультимедійному дисплеї також перешкоди, які знаходяться поза межами вашого поля зору. Це робить паркування ще простішим.

Світло і видимість

Світлодіодні фари MULTIBEAM

Фари з технологією MULTIBEAM LED постійно розраховують ідеальний малюнок світла та точно, яскраво і широко освітлюють дорожнє полотно. Так ви розпізнаєте небезпеки ще швидше, без потреби засліплювативодіїв зустрічних автомобілів. Крім того колір світла, подібний до денного береже та розвантажує ваші очі.

Адаптивна система керування дальнім світлом Plus

Рух з постійним дальнім світлом. Це перетворює ніч практично в день та полегшує ваші задачі руху. Далеко бачити, не засліплювати – за цим гаслом діє адаптивна система керування дальнім світлом Plus. Інтелектуальна система за допомогою високоточних світлодіодів виключає з світлового потоку зустрічні або попутні автомобілі: вам не потрібно постійно переключатися на ближнє світло.

Мережева інтеграція

COMAND Online

Прибувайте до пункту призначення швидше і без зайвих нервів з COMAND Online, ідеально інтегрованою в передній панелі Mercedes системою навігації преміум-класу. 

З додатком AMG TRACK PACE ви отримаєте детальний та професійний аналіз свого власного стилю водіння. Таким чином ви можете покращити свої навички навіть без тренера і порівняти себе з іншими водіями. Відображення наочне, інтуїтивне та зрозуміле. Ви можете записати дані своєї поїздки і, наприклад, ділитися ними у соціальних мережах з іншими любителями перегонів.

Інтеграція смартфона

Інтеграція смартфона об'єднує мобільний телефон з інформаційно-розважальною системою через Apple CarPlay ™ і Android Auto. Це дає вам зручний доступ до найбільш важливих додатків на вашому смартфоні.

Сенсорна панель

За допомогою сенсорної панелі ви керуєте дисплеєм мультимедійної системи, як зі смартфона. Інтуїтивно зрозумілі рухи полегшують навігацію по меню. Тактильний зворотний зв'язок супроводжує кожне введення. Сенсорна панель розпізнає ваш почерк в разі, якщо ви хочете ввести адресу або набрати номер телефону таким чином.

Ходова частина

AMG DYNAMIC SELECT

З AMG DYNAMIC SELECT ви можете одним натисканням кнопки трансформувати свій автомобіль з Gran Turismo в машину для комфортної їзди. Програми водіння, крім іншого, впливають на характеристики двигуна, трансмісії, ходової частини і рульового управління. Таким чином оптимізується налаштування, наприклад для використання в ожеледь або на трасі перегонів – завжди так, як того вимагає ситуація.

Ходова частина AMG RIDE CONTROL

Від комфортного круїзу до спортивного водіння: шасі підлаштовується під ваші бажання одним натисканням кнопки. З «Comfort» ви отримуєте врівноважені характеристики амортизації, «Sport» і «Sport+» забезпечують більш щільну настройку для спортивного водіння. У вас є вибір!

Доступно як серійна комплектація для всіх моделей з шестициліндровим двигуном.

Регулювання плавності ходу AMG RIDE CONTROL+

Спеціальна для GT ходова частина AMG RIDE CONTROL + поєднує в собі переваги декількох підвісок в одній. Трикамерна пневматична підвіска забезпечує дуже широкий дипазон налаштувань між максимально комфортною і спортивної характеристиками, а також адаптується до поточної манері їзди. Ви отримуєте відмінні результати у будь-якій ситуації - так, як ви хочете.

Доступно як серійна комплектація для всіх моделей з бітурбодвигуном V8. Доступно як спеціальне виконання для усіх інших моделей.