Хетчбек

Такий, як ти.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Coupé

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Седан

Надзвичайно динамічний характер

Детальніше про моделі

Універсал

Створений для перемог у кожній справі

Детальніше про моделі

Кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Детальніше про моделі

Купе

Створений щоб перемагати

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

SUV

Новий  GLC SUV .   Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS

S-Class серед позашляховиків.

Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

T-Class

Новий   T -Клас. Життя стає зручнішим.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Це для тебе, світе.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-EQ.

Детальніше про моделі

Допоміжні системи

Допоміжні системи

Зразкова безпека з системою Mercedes-Benz Intelligent Drive.

У годину пік, під час тривалої нічної подорожі або на невідомих шляхах — ваш А-клас зніме напругу за будь-якої стресової ситуації. За усім цим стоїть концепція, що робить кожну поїздку у Mercedes-Benz безпечнішою та неповторною: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Адже час, який ви проводите за кермом — це ваш час. Час для відпочинку. Час заряджання енергією. Щоб досягнення пункту призначення було не тільки безпечним, але й спокійним процесом.

Допоміжні системи та безпека

Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

Ця високорозвинена система особливо стане вам у пригоді під час руху в колоні машин або в заторі. Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC значно розвантажує вас і автоматично регулює відстань до автомобіля, що їде попереду. У поєднанні з розпізнаванням дорожніх знаків ви можете зручно прийняти розпізнану межу швидкості натисканням кнопки.

Складові частини:

 • Радарний датчик на облицюванні радіатора здійснює контроль зони перед автомобілем
 • Функції: регулює попередньо задану водієм дистанцію до автомобілів, що їдуть і стоять: 0–200 км/год
 • Попереджувальний світловий і акустичний сигнал, який показує, що водій повинен діяти самостійно

Активний асистент екстреного гальмування

Активний асистент екстреного гальмування допоможе вам уникнути зіткнення з автомобілем, що рухається попереду, а також наїзду на пішоходів і велосипедистів, що перетинають дорогу. Він надає вам застереження про відстань та попередження про загрозу зіткнення, а також посилює гальмування залежно від ситуації, якщо ви гальмуєте занадто слабко. Якщо ви не реагуєте, він може ініціювати автономне екстрене гальмування.

Активний асистент екстреного гальмування призначений для розпізнавання автомобілів, що їдуть попереду або стоять, а також пішоходів, що перетинають дорогу в небезпечній зоні перед вашим автомобілем. Функції системи оптимізовано для типових швидкостей у місті. Втім, навіть за вищої швидкості система завжди реагує на автомобілі, що їдуть попереду. Її призначено для уникнення аварійних ситуацій або максимального пом'якшення їхніх наслідків.

Система PRE-SAFE®

Система PRE-SAFE® використовує для вас час перед загрозою зіткнення. Численні запобіжні дії системи допоможуть пом’якшити негативні наслідки. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound створює шум із динаміків і може спричинити спрацьовування захисного рефлексу: ваш слух на короткий час вимикається і захищається таким чином від голосного звуку зіткнення.

За допомогою системи PRE-SAFE® ремені безпеки спереду у небезпечних ситуаціях можуть затягуватися з використанням електрики, щоб зменшити поточний люфт. Відтак переміщення вперед людини, яка перебуває в салоні, скорочується під час гальмування або прискорення перед загрозою аварії. У певних випадках бокові вікна та панорамний дах автоматично зачиняються. Крім цього, сидіння переднього пасажира переміщується в сприятливіше положення на випадок аварії. Загалом складові системи PRE-SAFE® значним чином сприяють зниженню ризику отримання ушкоджень.

Спеціальний звуковий чіп створює для системи PRE-SAFE® Sound шум через динаміки. Цей шум нагадує звук морського прибою або водоспаду. Коли рефлекс активується, крихітний стременний м'яз у вусі на якийсь час скорочується та зменшує зв'язок між барабанною перетинкою та внутрішнім вухом. Цей звук є досить прийнятним у порівнянні з рівнем шуму на жвавій вулиці. Але краще б, звичайно, нічого такого не ставалося. Після цього система PRE-SAFE® знову готова захищати вас у наступній небезпечній ситуації.

Активний асистент контролю смуги руху

У разі ненавмисного наїзду на переривчасту або суцільну лінію система попередить про це за допомогою вібрації рульового колеса. У випадку із суцільною смугою або якщо сусідня смуга зайнята, асистент може застосувати одностороннє гальмування.

Така зміна курсу допоможе уникнути аварії. У випадку, якщо ви повернете, загальмуєте або прискоритесь самостійно, система не втручатиметься. Ви як водій маєте постійний контроль над вашим автомобілем.

Система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони відстежує зміну смуг руху та може розпізнавати об'єкти в мертвій зоні автомобіля. Це допомагає уникнути зіткнень на багатосмугових дорогах у місті або на автобані. У випадку зупинки від трьох хвилин: асистент виявляє велосипеди або автомобілі в небезпечній зоні та видає світлове й звукове попередження.

Джерела небезпеки під час руху стають видимими завдяки двом радарним датчикам, які тримають під контролем так звану мертву зону. Якщо система розпізнає іншого учасника руху в цій зоні, у відповідному зовнішньому дзеркалі починає світитися червоний трикутник. Якщо водій не помічає цього сигналу і включає покажчик повороту, починає блимати попереджувальна сигнальна лампа і лунає звуковий попереджувальний сигнал.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Камера та система навігації постійно слідкують за поточною швидкістю, і тому ви завжди знаєте про максимально допустиму швидкість, навіть якщо на дорозі є велике скупчення знаків. Завдяки тому, що система безперервно забезпечує вас потрібною інформацією, ризик порушень знижується. Це не тільки зручно, але й сприяє безпеці під час руху.

Система розпізнавання дорожніх знаків також вказує на додаткові обмежувальні знаки, наприклад на вказівки щодо швидкості на слизькій дорозі, попереджуючи водія, навіть коли ввімкнений склоочисник. Коли асистент розпізнає обмеження швидкості, його можна застосувати шляхом натискання кнопки на кермі автомобіля. Завдяки активному асистенту контролю обмеження швидкості розпізнана швидкість застосовується та регулюється автоматично. Ви також можете прочитати на комбінації приладів або мультимедійному дисплеї про заборону обгону та її скасування. До того ж система розпізнавання дорожніх знаків може розпізнавати заборону на в'їзд, наприклад на автобан. У цьому випадку вона за допомогою світлового та звукового сигналів спонукає змінити напрямок руху.

До того ж рівень безпеки підвищується завдяки системам камер і радарів, що входять до пакету допоміжних систем. У цьому випадку асистент може повідомляти навіть про людей, які перетинають дорогу на зебрі.

Проекційний дисплей

Найкращі перспективи для справжнього задоволення від водіння та впевненості у комфортності руху: проекційний дисплей перетворює ваше вітрове скло у захоплюючу цифрову передню панель. Таким чином важлива інформація у вас завжди перед очима. Вся ваша увага повністю приділяється дорозі та подіям дорожнього руху на ній.

Паркування

Паркувальний пакет із камерою заднього виду

З цим пакетом ви впевнено впораєтеся з будь-якими, навіть вузькими місцями для паркування. Комфортно: активна система допомоги під час паркування виконає пошук місця для паркування, а після цього допоможе вам припаркуватися. Більше впевненості – те, що забезпечує камера заднього виду, яка завдяки функції заднього огляду допоможе уникнути дорогих пошкоджень кузова.

Складові частини

 • Активна система допомоги під час паркування з оптичним та акустичним попередженням перед розпізнаними перешкодами, повідомленням про розпізнані вільні місця для паркування у комбінації приладів індикацією стрілки допомагає при в'їзді на автостоянку та виїзді з неї на місцях для паркування, що розташовані вздовж та впоперек напрямку руху
 • Камера заднього виду в кришці багажника: індикація на дисплеї мультимедійної системі зі схематичним відображенням та допоміжними лініями
 • Ультразвукові датчики: розташовані у передньому та задньому бамперах

Паркувальний пакет із функцією огляду на 360°

Паркуйтеся не напружуючись. Дует з активного паркувального асистента та системи камер з оглядом на 360° допоможе вам у пошуку вільних місць для паркування, а також полегшить в’їзд на паркувальне місце та виїзд з нього і маневрування. У першу чергу вас вразить кругова оглядовість, що досягається завдяки системі камер з оглядом на 360° та віртуальному моделюванню з перспективи пташиного польоту.

Складові частини

 • Активна система допомоги під час паркування з оптичним та акустичним попередженням перед розпізнаними перешкодами, повідомленням про розпізнані вільні місця для паркування у комбінації приладів індикацією стрілки допомагає при в'їзді на автостоянку та виїзді з неї на місцях для паркування, що розташовані вздовж та впоперек напрямку руху
 • Система камер з оглядом на 360° з чотирма об'єднаними у мережу інфрачервоними камерами у решітці радіатора, в ручці кришки багажного відділення, а також у корпусах зовнішніх дзеркал для відображення усіх чотирьох сторін автомобіля та візуалізації автомобіля та оточення з перспективи пташиного польоту на дисплеї мультимедійної системи
 • Відображення перешкод, що розташовані нижче від лінії вікна, як-то бордюр
 • Різні види можна вибирати для найкращого огляду під час різних маневрів паркування та маневрування
 • Ультразвукові датчики розташовані у передньому та задньому бамперах

Світло і видимість

Світлодіодні фари MULTIBEAM

Для вашого ідеального огляду: адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM за допомогою індивідуально керованих світлодіодів надзвичайно швидко реагують на поточну дорожню ситуацію. Обмежене дальнє світло дбає про інших учасників руху, не засліплюючи їх. Також світло для поворотів оптимально освітлює поле зору, і ви можете швидше розпізнавати небезпеки.

Адаптивна система керування дальнім світлом

Ви активуєте систему і використовуєте перевагу великої дальності освітлення. Завжди, коли адаптивна система керування дальнім світлом не реєструє автомобілів попереду або у зустрічному русі, вона вмикає дальнє світло. Таким чином вам краще видно дорожнє полотно і можна розпізнавати небезпеки. І вам не потрібно постійно самостійно переключати ближнє світло.

Ходова частина

Підвіска підвищеної комфортності

Насолоджуйтесь високим рівнем комфорту на довгих відстанях по автомагістралі та під час проходження крутих віражів при спортивному водінні. Збалансована зручна ходова частина пропонує переконливу суміш із розкішної пружинної підвіски з відмінною курсовою стійкістю. Це робить ваш рух впевненим та надає багато задоволення під час водіння.

Ходова частина з адаптивним регулюванням жорсткості амортизаторів

Бажаєте відчути драйв від проходження поворотів чи ж насолодитися високим комфортом під час далеких подорожей? Ходова частина з регулюванням жорсткості амортизаторів запропонує для вас вражаючий діапазон налаштувань. За допомогою перемикача DYNAMIC SELECT на центральній консолі обирайте програму з відповідними характеристиками: «Eco», «Comfort» або «Sport». Відчуття, наче у вас в автомобілі дві ходових частини, що культивують спортивність.

Перемикач DYNAMIC SELECT

Їздіть так, як вам хочеться. Перемикач DYNAMIC SELECT пропонує можливість одним натисканням кнопки обрати програму руху, що визначатиме, зокрема, роботу двигуна, коробки перемикання передач, ходової частини та рульового управління. Наприклад, режим «Sport» забезпечить підкреслену динамічність, в той час як основна програма «Comfort» – помірність та стриманість. Також програма «ECO» сприяє високій ефективності, допомагає заощадити пальне та гроші.

Програма руху «ECO» особливо знадобиться вам, якщо ви хочете уникнути витрат шкідливих речовин. Підігрів сидінь і система мікроклімату в салоні працюють за такого налаштування з меншою потужністю та допомагають заощадити безцінну енергію. Вибір програми «Індивідуальна» спрямований на самостійність. Ви можете налаштувати привід на спортивний режим, а ходову частину — на комфорт.